Obyczajowy 2007

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 6 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Obyczajowy z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Uwielbiany przez widzów, przebojowy serial TVP. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 r. Serial Barwy szczęścia jest drugim – po M jak miłość – najbardziej lubianym serialem telewizyjnym, co pokazuje liczba widzów zasiadających przed telewizorami, by śledzić bohaterów. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie.

Plotkara

7,4
Życie nastolatków z manhattańskiego Upper East Side tylko na pozór wygląda jak w bajce. Są piękni i bogaci, ale ulegają również wielu pokusom. Knują spiski, wywołują skandale, a ich życie śledzi tytułowa Plotkara – właścicielka bloga.
Judyta po rozwodzie na nowo ułożyła sobie życie. Z wzajemnością kocha Adama. W redakcji, gdzie pracuje, awansowała. Jej córka Tosia niedługo będzie pełnoletnia i przyszłość zapowiada się pięknie. Gdy wszystko wskazuje na to, że będzie jak w bajce, następuje niespodziewany zwrot akcji. Adam musi służbowo wyjechać na pół roku do USA. Obiecuje kochać, dzwonić, pisać i nie oglądać się za innymi kobietami.


Mamuśki

6,5
Perypetie młodych i zakochanych w sobie Patrycji i Mirka, których rodzice nie mogą się pogodzić z ich życiowymi wyborami.
Małe miasteczko w zachodniej Polsce. Centrum życia Szczelina to sportowy klub „Gamrat”, niegdyś dobrze prosperujący, dziś przeżywający poważne problemy finansowe. Podobna sytuacja panuje w całym mieście. Większość mieszkańców Szczelina była zatrudniona w jedynym istniejącym tu zakładzie produkcyjnym, który został sprywatyzowany. Jego nowym właścicielem jest były wychowanek szczelińskiego domu dziecka, dziś biznesmen – Adam Zalewski (Tomasz Karolak). Zalewski jest jedyną deską ratunku dla upadającego klubu. Jeśli zgodzi się zostać jego sponsorem, sport w miasteczku będzie uratowany.
Serial kryminalno-obyczajowy ukazujący funkcjonowanie nieformalnych układów biznesowo-polityczno-towarzyskich, balansujących na granicy prawa. Z takim układem przyjdzie się zmierzyć bohaterowi serialu, zdolnemu, młodemu chirurgowi Piotrowi Skotnickiemu, idealiście, który mimo niesprawiedliwości, jakich doświadczył, nadal wierzy w uczciwość i porządek. Szybko przekona się, jak niewiele znaczą te pojęcia i jak wysoką cenę trzeba zapłacić za trwanie przy swoich zasadach. Miejscowość, w której żyje Piotr, sprawia wrażenie zwyczajnego średniej wielkości miasta. Nie należy ono jednak do mieszkańców – zostało zawłaszczone przez polityczne elity, oligarchię urzędniczą, gospodarczą i przestępczą. Układ jest znakomicie zakamuflowany. Mieszkańcy przyjmują go jako oczywistość. Piotr miesza szyki miejscowym elitom. Zasady zmuszają go do podjęcia walki z układem. Zamiast współpracować, działa zgodnie z nakazem sumienia i zawodowej etyki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…