Filmy sitcom

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sitcom. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młody Sheldon

6,4
8,0
Młody Sheldon to prequel kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu autorstwa twórców pierwowzoru – Chucka Lorre’a oraz Stevena Molaro. To historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. W świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Będący szkolnym trenerem ojciec chłopca, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary (Zoe Perry) stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością. Rodzeństwo Sheldona też nie ma łatwo, a zwłaszcza starszy brat Georgie (Montana Jordan), który ma problem z zaakceptowaniem faktu, że chodzi do jednej klasy ze swoim młodszym, dziewięcioletnim bratem. Tylko siostra bliźniaczka Missy (Raegen Revord), chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.
Charlie Harper (Charlie Sheen), wiedzie spokojne i szczęśliwe życie zamożnego kawalera. Wszystko się zmienia, kiedy wprowadza się do niego jego brat ze swym dziesięcioletnim synem.
Serial opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski całymi dniami siedzi ze swym synem Waldkiem przed telewizorem i popija piwo. Cały dom jest na głowie jego żony – Haliny – która jest pielęgniarką. Do tego dochodzi jeszcze babcia, która jest zapaloną fanką „Koziołka Matołka”.


Akcja serialu Korporacja według Teda, rozgrywa się przed bezlitosnym obiektywem kamery umieszczonej gdzieś w firmie technologicznej. Veridian Dynamics, ma dość niezwykłe podejście do prawdy, ludzi i moralności. Jednym słowem w tej firmie, te wartości nie istnieją. Jej pracownicy mają pełną świadomością tego stanu rzeczy, jednak próbują na swój sposób z nim walczyć, w myśl zasady: "żeby pokonać wroga, najpierw musisz go dobrze poznać". Nie zawsze jednak im się to udaje. Veridian Dynamics to firma sprytna i bezwzględna, która manipuluje ludźmi, przeinacza prawdę, zataja informacje. Te przedziwne okoliczności, w których znaleźli się bohaterowie serialu, są źródłem wielu zabawnych sytuacji. Ironiczne poczucie humoru i dynamiczna akcja wciągają widza bez reszty, nie pozwalając nawet na moment wytchnienia.
Eli (Seth Green) i Warner (Giovanni Ribisi) to długoletni przyjaciele. Obaj prowadzą odnoszącą światowe sukcesy firmę produkującą gry komputerowe. Warner jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Natomiast Eli nie spieszy się z ustatkowaniem. Ci obaj panowie mają również ten sam problem. Od niedawna są zmuszeni mieszkać ze swoimi wścibskimi ojcami.
Rockefeller Plaza 30 to adres budynku na nowojorskm Manhattanie, siedziby telewizyjnej stacji NBC. Serial opowiada o losach pracowników, którzy tworzą popularny program rozrywkowy, często porównywany do kultowego Saturday Night Live. Na pierwszy plan wśród postaci wysuwa się Liz Lemon, grana przez Tinę Fey - postać wzorowana na samej aktorce oraz Alec Baldwin, wcielający się w postać Jacka Donaghy, charyzmatycznego wiceprezesa kanału telewizyjnego.
Will, nastolatek ze śródmieścia Filadelfii, zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi w nadziei, że „wybiją mu głupie pomysły z głowy i wpoją mu dobre, tradycyjne wartości”.
Rzut za trzy to animowany sitcom komediowy o porywczym i wulgarnym trenerze koszykówki (Jake Johnson), który wierzy, że jeśli uda mu się przemienić swoją żałosną drużynę szkolną w orły sportu, to wybije się do „wysokiej ligi” i odmieni swoje mizerne życie.
Serial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Do kręgu najbliższych współpracowników Meyer należą: Amy, szefowa jej biura (Anna Chlumsky), wieloletni rzecznik prasowy, Mike McClintock (Matt Walsh), prawa ręka i doradca, Gary (Tony Hale) oraz sekretarka, Sue (Sufe Bradshaw). Wszyscy biorą udział w potyczkach z ambitnym Danem Eganem (Reid Scott) i pewnym siebie pracownikiem Białego Domu, Jonasem (Tim Simons). Pomysłodawcą serialu jest Armando Iannucci.

Statyści

7,6
Praca i problemy statystów filmowych (z przymrużeniem oka) w Wielkiej Brytanii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…